Kiwie

July 08, 2017

SUMMER CAMP 2017

1

ENG / KIWIE SUMMER CAMP 2017 / 14.-18.August

Ever wondered how do these guys create all the crazy paintings with spray paint? Well, I’m getting old and because of that, I decided to spread the knowledge and create a super extremely private “KIWIE Summer Camp”. During 5-days-long adventure, participants will learn the deepest secrets and dark magic of Graffiti and Street Art culture, how to come up with crazy ideas and how to properly use spray paint on a wall.

Workshop is extremely private. Limited to 10 participants only.

Starts everyday at 8 – 9 AM, and ends at 6 – 7 PM.


GRAFFITI WORKSHOP INCLUDES:

Introduction to History of Graffiti and Street Art

Graffiti & Street Art Styles and Techniques

What Is Creativity and How to Think Creatively

Sketching and Building Concept Ideas

Spray-Painting Techniques

Painting Practice on Actual Walls

Spray Painting on Canvas


EACH PARTICIPANT WILL RECEIVE:

Sketchbook and sketching materials

20 Spray Cans

Gloves

Respirator

Multiple Caps

1 Canvas surface 100x150cm

3 meals per day / Breakfast, Lunch & Dinner


LOCATION: Andrejostas street 4a. Noliktava No3, Riga city, Latvia

This location undoubtedly has the aura of creativity coming out from every corner. Covered in numerous wallpaintings and packed with little Pancars vehicles, Noliktava No3 is the perfect place to be inspired and be inspired. Located in the middle of Andrejosta near the railroad, it has the urban vibe of freedom therefore the perfect place where to try out your spray-cans.

4

LANGUAGES: English, Latvian, Russian


WORKSHOP AGENDA:

DAY 1 – THEORY / The history of Graffiti and Street Art. Who invented the can of Spray-Paint? Why it all started and where? Who are the most famous graffiti and street artists right now and why? How they became world known? Why you should and/or shouldn’t follow them? Everything you have to know about Graffiti and Street Art. Duration 8h

DAY 2 – SKETCHING / The art of sketching. Explanation on how your brains work, when they work best and where the creativity comes from? How to come up with unique ideas and how to put them on paper? What is creative intelligence? The importance of sketching and finding your own style? How to master your skills daily? Duration 8h

DAY 3 – SKETCHING / SPRAY PAINTING PRACTICE / How to paint on walls using Spray-Paint Cans? Why the accessories like caps, respirators and gloves are important and how to properly use them? How to prepare your wall for painting? How to put your sketch on the wall in the right proportions? How to choose the right colours? Duration 8h

DAY 4 – SPRAY PAINTING PRACTICE / How to create a gradient and how to draw a sharp line? What comes first, fill-in or outline? Tips & tricks on how to paint with and without drips. Duration 8h

DAY 5 – SPRAY PAINTING / MINDSET / Final work – Create your own painting on Canvas surface for home-taking. Throwback on all the information learned in the past day’s. How to utilise this creative knowledge not only in wall-painting, but also in your everyday life, creating a much fulfilled life.  Duration 8h


WORKSHOP COSTS:  580.00 EUR [everything included]

For more information and participant registration, please contact me: contact@kiwie.com


SUMMER-CAMP-WEB


LV / KIWIE VASARAS NOMETNE 2017 / 14.-18.Augusts

Vai esi prātojis, kā tiek radīti tie visi trakie sienu zīmējumi ar krāsu flakonu? Kļūstot vecākam, esmu nolēmis dalīties ar savām zināšanām un pieredzi super-privātā piecu dienu piedzīvojumā “KIWIE SUMMER CAMP 2017”, kurā dalībnieki iemācīsies ielu mākslas un graffiti kultūras lielākos noslēpumus, jeb melno maģiju. Kopā mācīsimies radīt trakas idejas un to, kā tās pareizi realizēt uz sienām.

Darbnīca ir super-privāta un piedāvā dalību 10 interesentiem.

Darbnīca notiek katru dienu no 8:00 – 9:00 līdz 18:00 – 19:00


GRAFFITI WORKSHOPS IETVER:

Ieskatu graffiti un ielu mākslas vēsturē

Graffiti & Ielu mākslas stilus un tehnikas

Kas ir radošums un kā domāt radoši

Skicēšana un konceptu ideju izstrāde

Krāsošanas tehnikas ar pūšamo krāsu

Krāsošana uz īstām sienām

Krāsošana uz audekla


KATRS DALĪBNIEKS SAŅEMS:

Skiču kladi un materiālus skicēšanai

20 Krāsu baloniņus trenniņiem

Cimdus

Resperatoru

Dažādus krāsu uzgaļus

1 audekla virsma izmērā 100×150

3 ēdienreizes dienā / Brokastis, pusdienas, vakariņas


DARBNĪCAS LOKĀCIJA: Andrejostas iela 4a, Noliktava No3, Rīga, Latvija

Šajā vietā nenoliedzami radošums spraucās ārā no katra stūra. Neskaitāmie sienu zīmējumi un mazie Pancars automobīļi rada Noliktavas Nr3 īpašo urbāno auru, kur tapt iedvesmotam un iedvesmot citus. Pašā Andrejostas sirdī, starp dzelzceļa sliedēm, sī vieta izstaro pilsētvides brīvības sajūtu un ir ideāli piemērota, lai iemēģinātu krāsu baloniņus.

5

Darbnīca norisinās Angļu, Latviešu un Krievu valodā.


DARBNĪCAS DIENAS PLĀNS:

1 DIENA  TEORIJA / Graffiti un Ielu Mākslas vēsture. Kurš izgudroja pūšamo krāsu? Kāpēc tas viss sākās un kur? Kuri ir visslavenākie graffiti un ielu mākslinieki patreiz un kāpēc? Kā viņi kļuva tik atpazīstami? Kāpēc tev būtu un nebūtu jāseko viņu piemēram? Šī diena ietvers visu, kas būtu jāzina par Graffiti un Ielu mākslas kultūrām. Ilgums 8 Stundas.

2 DIENA – SKICĒŠANA / Skicēšanas māksla. Ieskats zinātnē – kā strādā tavas smadzenes, kad viņas strādā vislabāk un no kurienes nāk tās kreatīvas idejas? Kā izdomāt orģinālus konceptus un kā to visu uzlikt uz papīra? Kas ir kreatīvā inteliģence? Cik nozīmīgi ir skicēt un kā atrast savu stilu? Šī diena palīdzēs saprast skicēšanas pamatprincipus. Ilgums 8 Stundas.

3 DIENA – SKICĒŠANA / KRĀSOŠANA / Kā krāsot uz sienas izmantojot pūšamās krāsas? Kāpēc uzgaļi, resperātori un cimdi ir svarīgi krāsošanas aksesuāri un kā tos pareizi lietot? Kā sagatavot sienu krāsošanai? Kā pareizi pārnest savu skici uz sienas pareizajās proporcijās? Kā izvēlēties krāsu salikumus?  Ilgums 8 Stundas.

4 DIENA – KRĀSOŠANA / Kā izveidot krāsu pārejas un kā uzvilkt “tīru” līniju? Kas nāk pirmais, zīmējuma pildījums vai kontūra? Padomi, kā krāsot kvalitatīvi. Ilgums 8 Stundas.

5 DIENA – KRĀSOŠANA / INFORMĀCIJAS ATSKATS / Katrs dalībnieks veidos gala darbu ar jauniegūtajām zināšanām uz 100×150 liela audekla mājās-ņemšanai. Atskats uz pēdējo dienu iegūtajām zināšanām. Un kā šīs iegūtās kreatīvās zināšanas pielietot nākotnē ne tikai sienu krāsošanā, bet arī ikdienā, dzīves kvalitātes uzlabošanā. Ilgums 8 Stundas.


DARBNĪCAS IZMAKSAS:  580.00 EUR [viss iekļauts]

Vairāk informācijas un dalībnieku reģistrēšanās pa e-pastu: contact@kiwie.com

2

Back to news